Współpraca


Chętnie podejmę współpracę w zakresie:

 • recenzji produktów związanych z tematyką bloga (!), sprzętów kuchennych i książek kulinarnych (przykładowa recenzja: klik)
 • organizowania konkursów dla moich czytelników
 • umieszczenia banerów reklamowych
 • przygotowania przepisu z użyciem określonego produktu
 • inne formy współpracy do ustalenia

Statystyki za okres: 01.08.2017 - 28.08.2017Blog w mediach społecznościowych:

Facebook- ponad 19.000 polubień. Liczba intensywnie wzrasta, miesięcznie posty docierają do kilkudziesięciu tysięcy użytkowników FB.

Instagram- ponad 3.100 obserwującychZainteresowanych proszę o kontakt mailowy na adres: nastoletniewypiekanie@op.pl

Odsyłam również do zakładki O mnie.

Pozdrawiam!
Justyna

2 komentarze:

 1. Współpraca z Panią Justyną może być wzorem dla innych. Bardzo dobry i szybkikontakt oraz wywiązanie się z umowy sprawiają, że chcielibyśmy, aby wszyscy blogerzy mieli takie podejście do współpracy.

  OdpowiedzUsuń
 2. Współpraca z Panią Justyną to sama przyjemność. Szybki kontakt, solidność, wspaniałe zdjęcia, genialne przepisy. Dzięki Pani Justynie nasze produkty wyglądają wyjątkowo. Bardzo dziękujemy Pani Justyno za wszystko co Pani dla nas zrobiła. Zgadzam się z GUSTUS - życzylibyśmy sobie aby wszyscy blogerzy mieli takie podejście do współpracy. A Państwu, którzy macie wątpliwości czy skontaktować się z Panią Justyną mówimy: "śmiało" :) To wspaniała osoba. Można się z nią dogadać ;) Pani Justyno bardzo dziękujemy i niebawem odezwiemy się ponownie ;)

  OdpowiedzUsuń

Printfriendly